cel

Wyjątkowe miejsce musi mieć wyjątkową oprawę! Dlatego w naszych działaniach w social mediach stawiamy nie tylko na apetyczne fotografie, ale też wyjątkową komunikację. Celem naszej współpracy od początku było i nadal jest kreowanie wizerunku marki jako miejsca wyróżniającego się jakością zawsze świeżych produktów i przyjacielską atmosferą. Zobaczcie z jakich składników tworzymy ten apetyczny content!

 

Realizacja

„NAJSMACZNIEJSZE” ZDJĘCIA

Każda sesja zdjęciowa to nie tylko ukazanie pokazanie produktu, ale również uchwycenie tego „czegoś” co sprawia, że aż chce się sięgnąć po oferowany produkt. Na sam widok ślinianki same zaczynają pracować!

Łączymy składniki

Realizacja sesji nie jest tylko wykonaniem zdjęcia – zaczyna się ona dużo wcześniej. Pomysł na aranżację, inspirację, koncepcję, dobór scenografii, stworzenie planu, czy nawet wybranie pory dnia, to elementy, które wpływają na późniejsze rezultaty.

WISIENKA NA TORCIE

Nasza słodka kooperacja to również postprodukcja, kolejny bardzo ważny element w naszej pracy. Tutaj liczy się dopracowanie szczegółów i najwyższa jakość zdjęcia, tak aby było ono idealnie dopasowane do użycia w sieci lub do druku.

 

Efekty

Zdjęcia, które zachwycają i posty, które sprzedają! W myśl tej zasady prowadzimy konta na Facebooku i Instagramie – a nasze działania przynoszą założone wcześniej rezultaty. Liczba fanów i zaangażowanie rosną niczym bułki na drożdżach – o czym świadczą LICZBY. Wszystkie cele, które postawił przed nami klient na 2020 rok zrealizowaliśmy z nawiązką!

Efekty

Efekty naszej pracy możecie zobaczyć nie tylko w Internecie, ale też na ulicach Krakowa czy Katowic – bo dla Lajkonika przygotowujemy materiały drukowane – jak np. plakaty, ulotki. Wszystko po to, abyś po drodze będąc w okolicy mógł sprawdzić co pysznego w danym miesiącu czeka na Ciebie w kawiarni.

Obraz doprawiamy tekstem, mieszamy ustawienia i sprawiamy, że Twój apetyt rośnie w miarę (oglądania) jedzenia!
Jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem social media lub kampanii reklamowych napisz do nas a zadbamy o „mięsisty content” 😉

Dołącz do grona naszych klientów

Obróć swoje urządzenie.
Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym.