Bartnik
Mazowiecki

Bartnik Mazowiecki to firma rodzinna, w której żyłach płynie miód. Cztery pokolenia pszczelarzy zamieniły tę gęstą, złocistą substancję w prawdziwą żyłę złota!

Kiedy więc ekipa Bartnika poprosiła nas o wykreowanie zupełnie nowego, świeżego wizerunku ich miodów i past orzechowych, bez wahania wsiedliśmy na pokład ula
i stworzyliśmy najsłodsze etykiety!

Cel

Cel postawiony przez klienta był jasny – nowoczesne, przyciągające wzrok i wyróżniające się na tle konkurencji etykiety. Miało być kolorowo, bajkowo i uroczo. Oferta produktowa Bartnika powiększa się z każdym plastrem miodu, dlatego stworzona przez nas koncepcja miała być na tyle uniwersalna, by można ją było dowolnie dopasowywać do nowości w asortymencie.

Realizacja

Realizacja każdego naszego projektu rozpoczyna się dokładnie w tym samym miejscu – od określenia grupy docelowej. Miody i pasty orzechowe w nowej odsłonie miały przyciągać wzrok zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy uprawiają sport, cenią sobie dobre jedzenie, eksperymenty w kuchni, a jednocześnie zwracają uwagę na składy produktów. W skrócie – chcieliśmy trafić do miłośników wszystkiego, co słodkie, pyszne i zdrowe.

Pomysły

Skąd w naszych głowach pomysł na bajkowy wygląd etykiet? Chcieliśmy, żeby projekt urzeczywistniał wizję krainy mlekiem i miodem płynącej. My widzieliśmy to tak – pastelowe kolory, zaokrąglone kształty i bajkowe krajobrazy z pszczółkami niosącymi wiadra miodu i orzechami wylegującymi się na chmurkach. Brzmi słodko, co?

Wyjątkowość

Projektując etykiety, zależało nam, by w niczym nie przypominały tych, które widujemy na półkach w supermarketach. Bartnik Mazowiecki to rzemieślnicza, rodzinna firma, której produkty wyróżniają się na rynku przede wszystkim składem. Projekty etykiet nie mogły więc budzić skojarzeń z masową produkcją, a raczej przywodzić na myśl lokalny biznes, w którego rozwój wkłada się dużo serca.

Efekty

Przelanie na papier, a później na ekran realizacji, które powstają w naszych głowach nie zawsze jest proste, ale efekt końcowy współpracy z marką Bartnik Mazowiecki przeszedł nasze najsłodsze i najbardziej lepkie oczekiwania. Razem stworzyliśmy już kilkadziesiąt etykiet na miody, pasty orzechowe i opakowania orzechów, a to jeszcze nie koniec naszej wspólnej przygody – wraz z rozwojem oferty produktowej Bartnika, rozwijamy również nasze portfolio!

Jesteś zainteresowany przygotowaniem słodkich jak miód etykiet dla Twojego produktu?
Napisz do nas i razem zgryźmy ten twardy orzech!

Dołącz do grona naszych klientów

Obróć swoje urządzenie.
Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym.