Fundacja edukacji Polonijnej
Wykonaliśmy stronę internetową, sesję wizerunkową, dedykowane grafiki oraz księgę identyfikacji wizualnej, dzięki której fundacja będzie mogła postawić na spójne komunikaty w mediach.
Strona internetowa

Strona internetowa

Strona internetowa Fundacji Edukacji Polonijnej była dla nas dużym wyzwaniem zarówno, jeśli chodzi o projekt graficzny, jak i wdrożenie poszczególnych elementów. Wszystkie grafiki przygotowaliśmy od zera, aby precyzyjnie spełnić poszczególne wymagania klienta. Dzięki ścisłej współpracy naszego zespołu udało się stworzyć jedyną w swoim rodzaju stronę, którą aktualnie może pochwalić się Fundacja.
Dedykowane grafiki

Dedykowane grafiki

Strona Fundacji Edukacji Polonijnej jest wyjątkowa głównie ze względu na fakt, że wszystkie elementy graficzne i animacje zostały od początku do końca stworzone przez na szych grafików. W większości są to elementy rysowane przedstawiające symbole polskości charakterystyczne dla naszego kraju.
Sesja wizerunkowa

Sesja wizerunkowa

Działalność fundacji to przede wszystkim ludzie. Właśnie dlatego chcieliśmy w profesjonalny i przejrzysty sposób zaprezentować zespół FEP. Wykonaliśmy sesję wizerunkową, przedstawiającą pracowników, którzy każdego dnia dbają o to, by wszystkie działania fundacji przebiegały w prawidłowy sposób.
Księga identyfikacji wizualnej

Księga identyfikacji wizualnej

W dreamlike dużą wagę przywiązujemy do spójnego przekazu, dlatego w przypadku każdego projektu staramy się wyznaczać sztywne ramy koncepcji wizualnej. Również dla Fundacji Edukacji Polonijnej stworzyliśmy specjalną księgę, w której jasno określamy poszczególne elementy tzn. kolorystykę, wykorzystywane fonty, rozmiary plików itd.