Account Executive

Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś odpowiedzialna/y i masz gadane? Potrafisz szybko znajdować rozwiązania problemów i nie odwracasz wzroku kiedy dzwoni telefon?

rodzaj pracy

pełny etat

doświadczenie

mid

forma zatrudnienia

umowa o pracę/ B2B

tryb pracy

praca z biura

4 000 – 6 500 zł / Umowa o Pracę
5 000 – 7 500 zł / B2B

Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś odpowiedzialna/y i masz gadane?

Potrafisz szybko znajdować rozwiązania problemów i nie odwracasz wzroku kiedy dzwoni telefon?

Szukasz pracy i jesteś dostępna/y od poniedziałku do piątku stacjonarnie w Krakowie w godzinach 8-16 lub 9-17?

Czytaj dalej!

Do naszego zespołu poszukujemy otwartej osoby, której powierzymy odpowiedzialne zadanie jakim jest obsługa bieżących klientów agencji oraz wsparcie w pozyskiwaniu nowych zleceń.

Obowiązki na stanowisku:

  • profesjonalna obsługa klientów agencji
  • dbanie o dobre relacje z klientami i obieg informacji
  • stała współpraca z zespołem kreatywnym i realizacji
  • monitorowanie i analiza rynku
  • szukanie potencjałów do nowych współprac
  • wsparcie w działaniach sprzedażowych
  • współpraca przy kształtowaniu projektów
  • monitorowanie przebiegu współpracy z klientami
  • ustalanie potrzeb klienta i szczegółów projektów

  • posiadasz m.in. roczne doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego
  • interesuje Cię branża reklamowa
  • lubisz kontakt z klientem i dobrze dogadujesz się z ludźmi
  • jesteś samodzielna/y w działaniu
  • potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem
  • cechuje Cię odpowiedzialność
  • lubisz wyzwania i pracę zespołową
  • dążysz do wyznaczonych celów
  • znasz i rozumiesz marketing

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę / B2B / Zlecenie – jesteśmy otwarci na to, co będzie dla Ciebie najlepsze
  • Wynagrodzenie rosnące wraz z Twoim doświadczeniem
  • Możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji
  • Benefity jak m.in. Multisport, Prywatna opieka zdrowotna

Krótko o naszej firmie?

Jesteśmy agencją marketingową, której wkrótce minie 10 lat obecności na rynku. Pod naszymi skrzydłami są marki jak Dreamlike, RedRockS czy Dzika Agencja. Cały czas się rozwijamy, mamy głowy pełne pomysłów, które przekuwamy na sukcesy naszych Klientów. Jeżeli chcesz pracować z ludźmi nastawionymi na wyniki, współpracę i terminowość – dołącz do nas!

Rekrutuj

    Zadzwoń do nas!

    +48 504 151 884

    Albo napisz

    kontakt@dreamlike.pl

    ALBO ODWIEDŹ NAS, MAMY DOBRĄ KAWĘ :)

    ul. Szlak 20/14, 31-153 Kraków
    Pn - Pt 8:00 - 16:00
    Obróć swoje urządzenie.
    Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym.